M&M
sedací vaky
Výroba a prodej Českých sedacích vaků
x

Nadpis O nás


Sedací vak

Sedací vak
hruška

Náhradní náplň

Sedací vaky pro
děti

Taburet

Metráž
kočárkovina

Metráž

Metráž koženka

metráž záclona

Metráž
kočárkovina
II.jak.

Metráž potahovka
Zajímavé odkazy

JÁ TY MY Žij svůj sen 

obrazek


Výroba a prodej sedacích vaků


Jsme 100% česká firma , která se zabývá výrobou sedacích vaků na zakázku .

Zákazníci už mají dost výrobků , které jsou sice levné , ale nic nevydrží . Je to tím , že jsou ošizené na velikosti , nedrží tvar , látka je nekvalitní , jsou prošitý jen slabými švy apod.

Můžeme vám nabídnout mnohem větší výběr sedacích vaků , závěsných sedacích vaků , sedacích pytlů , sedacích hrušek a různých doplňků .

Je velice oblíbené měnit interiér a obohatit ho i různými doplňky ve sjednoceném barevném tonu . Můžete si sami navrhnout barvu i velikost sedacího vaku i hrušky a my Vám jej dle Vašeho přání vyrobíme . Pro dětský pokoj jsme vytvořili sedací vaky s vnitřním obalem , který je právě vhodný do každého interiéru . Sedací vaky . které u nás zakoupíte jsou jedinečné , protože každý je originál šitý na zakázku . vaky jsou plněné EPS kuličkami s atestem té nejvyšší kvality . Všechny sedací vaky jsou šité dvojitým nebo trojitým švem , jež zabraňuje roztržení sedacích vaku ve švu a následný únik kuliček .

Můžete si vybrat z široké nabídky sedacích vaků , sedacích pytlů , sedacích hrušek , dětských sedacích vaků , sedací vak s vnitřním obalem , podnožníků , taburetů a dětských hrušek .

Doplňte si interiér zajímavým a zároveň i praktickým barevným prvkem v podobě kvalitního sedacího vaku . Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu i barevného provedení tak , abyste i Vy byli 100% spokojeni .
 


Nadpis Naše tipy


Sedací vaky
Taburet
990 Kč
Sedací vaky
Sedací vaky pro děti
1 040 Kč
Sedací vaky
Metráž
25 Kč
Sedací vaky
Metráž kočárkovina II.jak.
40 Kč
Sedací vaky
Metráž kočárkovina
27 Kč
Sedací vaky
Sedací vak hruška
2 290 Kč
Sedací vaky
Sedací vaky pro děti
2 500 Kč
Sedací vaky
Sedací vak
1 590 Kč